french deutsch english polski

Nadprożowe

New_nadprozowe_fot1

kwadrat

Rolety systemu nadprożowego SKN  B+H przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Skrzynki SKN  B+H są gotowymi elementami budowlanymi  do  wykorzystania przez przedsiębiorstwa budowlane.

kwadrat

Dzięki bogatej gamie kolorów rolety są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

kwadrat

Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami.

kwadrat

Skrzynki wykonane z twardego styropianu zapewniają właściwy stopień izolacji termicznej, pozwalając obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają nagrzewanie się pomieszczeń.

kwadrat

Profile rolet wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej dwuwarstwową powłoką lakierniczą w systemie PU/PA, charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

kwadrat

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

New_nadprozowe_baner

New_nadprozowe_fot3

New_nadprozowe_napedy

 New_nadprozowe_baner

New_nadprozowe_profile

nadprozowe_puste

New_nadprozowe_kolory

New_nadprozowe_fot4

nadprozowe_puste

New_nadprozowe_fot5

kwadrat  Czy wiesz że:

Zimą okna i drzwi przyczyniają się do straty nawet do 25% ciepła, a latem w 80% chłoną światło słoneczne? Aby  zaoszczędzić  energię  zimą  i  uniknąć  nadmiernego  nagrzewania  się  pomieszczeń  latem  warto  zastosować rolety zewnętrzne Aluprof. Rolety zewnętrzne Aluprof pozwalają na redukcję wydatków na energię przez cały rok nawet do 30%.

nadstawne_foto5