french deutsch english polski

Promocje

promocjaProfile VEKA są wykonane z wytrzymałego na uderzenia utwardzonego polichlorku winylu. Do ich produkcji stosowany jest materiał najwyższej jakości. Okna z profili VEKAspełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne, dlatego wykorzystywane są powszechnie w szpitalach, przychodniach, szkołach i wielu innych budynkach użyteczności publicznej. VEKA Effectline to solidna pięciokomorowa konstrukcja. Okna z profili VEKA to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. T o idealne rozwiązanie do każdego mieszkania.

 

Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców domu. Dzięki specjalnej konstrukcji profili oraz możliwość osadzenia grubszych szyb, system VEKA Effectline skutecznie chroni przed uciążliwych hałasem dochodzącym z zewnątrz. T o doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój domowego ogniska.

 

promocja2Systemy VEKA Effectline zakwalifikowany do profili okiennych Klasy A wyróżniają się grubością ścianek zewnętrznych wynoszącą 3 mm (tolerancja wymiarowa 0,2mm) oraz obecnością komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5mm.

 

promocja3Firma WINDOWS AGICO sp. z o.o. sp.k. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminium, w różnych konfiguracjach, kolorach oraz kształtach. Korzystamy z najwyższej jakości systemów firmy VEKA oraz ALUPROF , gwarantujących innowacyjność, jak również ponadczasowość zastosowanych rozwiązań. W swojej ofercie posiadamy również szeroką gamę produktów takich jak: parapety , rolety oraz nawiewniki.Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy , ciągle poszukujemy nowych rynków zbytu. Bogata oferta systemowa daje szerokie możliwości i pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Mając w ręku atuty dobrej jakości oraz bardzoatrakcyjnych cen proponujemy Państwu współpracę w zakresie sprzedaży i dystrybucji naszych wyrobów.

 

* MONTAŻ OKIEN GRATIS

 promocja5

promocja4