french deutsch english polski

Plisy

PLISSE

Postaw na piękno bez kompromisów!

To nowoczesny system rolet plisowanych cieszący się coraz większym uznaniem Klientów. Konstrukcja oraz system montażu sprawiają, że produkt w żaden sposób nie ogranicza swobody otwierania okna. Dwa rodzaje montażu – bezinwazyjny oraz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwiają łatwe i szybkie zamocowanie produktu. Zaprojektowana również z myślą o oknach dachowych, wyposażona w prowadnice oraz prowadzenie żyłkowe, jest idealnym rozwiązaniem dla poddaszy.

20142811122921HOSTEN_KUCHNIA_

CZYM JEST VEGAS PLISSE?

To innowacyjny system, który dzięki swej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem.

Wersja dachowa, szeroka gama oklein oraz dwa niepowtarzalne rodzaje uchwytów, to tylko kilka z atutów, dzięki którym produkt stał się tak popularny.

Połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością sprawia, że nasze plisy materiałowe stanowią doskonałą barierę dla promieni słonecznych.

20142811122430PLISA_3_120142811122814VP0120142811122407PLISA_4_1

Plisy to nie tylko doskonała ochrona okna. Spełniają także, a może przede wszystkim, funkcję estetyczną, muszą więc idealnie komponować się z aranżacją pomieszczenia – ścianami, wykładziną oraz meblami. Dlatego właśnie do naszej oferty wprowadziliśmy szeroką, niezwykle zróżnicowaną gamę kolorystyczną. Proponujemy Państwu materiały całkowicie gładkie i jednolite, o delikatnej fakturze, jak również wzorzyste, dzięki którym roleta z pewnością stanie się głównym elementem dekoracyjnym pokoju. Na uwagę zasługuje bogata paleta barw. Znalazły się w niej delikatne, pastelowe odcienie, jak również bardziej nasycone i zwariowane kolory. Decydując się na wybór konkretnej plisy należy wziąć pod uwagę to, że jaśniejsze tkaniny wpuszczą do wnętrza więcej światła zimą, a ciemne zagwarantują ochronę przed słońcem w czasie najbardziej upalnych dni.